Privatumo politika

Ši privatumo politika (toliau – Politika) reglamentuoja UAB “Amega”, įm. k. 302467404, PVM kodas LT100005175412, registruotos buveinės adresas: Draugystės g. 15 C, LT-51227, Kaunas, (toliau – UAB “Amega”, toliau kartu – mes), vykdomo asmens duomenų tvarkymo principus ir tvarką bei mūsų bendrai valdomos interneto svetainės  / (toliau – Interneto svetainė), veikimo sąlygas.

  1. UAB “Amega” gerbia lankytojų bei klientų privatumą ir užtikrina asmens duomenų, pateiktų naudojantis svetaine, saugumą ir konfidencialumą pagal Privatumo politikoje išdėstytas sąlygas. Privatumo politikos tikslas informuoti tinklapio klientus ir lankytojus, apsaugoti ir ginti jų asmeninę informaciją nuo neteisėto naudojimo.
  2. Privatumo politika yra privaloma, bet kuriam asmeniui, kuris lankosi mūsų svetainėje ir perka gaminius bei kitaip naudojasi svetaine. Jeigu Jūs nesutinkate su šia Privatumo politika, Jūs taip pat turite teisę toliau naudotis šia svetaine be apribojimų.
  3. Už Jūsų asmens duomenų tvarkymą, mūsų www.amega.lt internetinėje svetainėje, atsakinga UAB “Amega”.
  4. Svetainė automatiškai nerenka jokių Jūsų asmeninių duomenų. Tinklapyje naudojami Slapukai skirti užtikrinti taisyklingą tinklapio veikimą ir Jūsų naršymo patirtį.
  5. UAB “Amega” tretiesiems asmenims nesuteikia prieigos prie Jūsų asmeninės informacijos, taip pat neparduoda jokios informacijos apie Jus jokiems tretiesiems asmenims.
  6. Mūsų interneto svetainė taip pat naudoja kai kuriuos trečiųjų šalių (Google, YouTube) įrankius ir šio trečios šalys taip pat gali naudoti slapukus per Mūsų Interneto tinklalapį.
  7. Mūsų Interneto parduotuvėje yra naudojama užklausos forma, kurioje jūs pateikiate mums klausimą, savo vardą ir el.paštą, taip pat perkant gaminius nurodote duomenis susijusius su gaminio pristatymu nurodytu adresu. Šie duomenys naudojami susisiekti su klausimą pateikusiu žmogumi ir sužinoti poreikį susijusį su pateiktu klausimu. Asmens duomenys gauti tokiu būdu kaupiami ir saugomi iki sekančio pirkimo.
  8. Daugiau informacijos apie mūsų svetainėje naudojamus slapukus rasite mūsų Slapukų politikoje
  9. UAB “Amega” pasilieka sau teisę laikas nuo laiko savo nuožiūra koreguoti šią Privatumo politiką ar bet kurią jos dalį ir bet kurią su tuo susijusią informaciją.